Barok  yatak başlıkları ailesi geçmişten günümüze kadar gelen, el oymacılığını günümüz teknolojisi ile birleştirerek, evlerinizin mobilyalarını ve aksesuarlarını üretmeye devam ediyor.

1974 yılında kurulan ve günümüze kadar gelen Barok yatak başlıkları  unutmaya yüz tutmuş olan el oymasını yaşanılacak alanlarınızın vazgeçilmez sanat eserleri olarak üretmektedir. Yatak başlığı, ayna, komodin ve saatler  ile klasik severlerin dikkatini çeken Barok, yapmış olduğu yurtiçi ve yurtdışı bayii ağı ile de hizmet vermektedir.

Dünya standartlarında üretim yapan firmamız, el işçiliği ile günümüz teknolojisini birleştirerek, 40 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile harmanlayıp klasik, avangarde ve country conceptlerinde aksesuar ve mobilya üretimi yapmaktadır.

Kişiye özel yaptığı projeler ile dikkatleri üzerine toplayan firmamız, gerek ihracat gerek ise yurtiçinde nihai müşteri portföyü ile %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

Yaşanılacak Mekanlar sloganı ile 2014 yılına yeni koleksiyonu ile giren Barok  28’i aşkın ülkenin ihracat listesine girmiş olup, yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yerini almaktadır.

Müşterilerimizin arz ve taleplerine göre oluşturduğumuz klasik yatak başlıkları ile sanat eserleri ortaya çıkartan firmamız, Kendini özel hissetmek isteyen müşterilerimiz için ortaya çıkarttığı model ve ürünler ile yaşanılacak mekanlar oluşturmaya devam ediyor.

Klasik ve özel tasarım yatak başlıkları üretimi bahçeşehirde adresimizde bulunan atölyemizde yapılmaktadır.Otel yatak başlıkları,kişiye özel tasarım yatak başı ve yatak odaları için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Tasarladığımız, mobilya ve aksesuar grubu ile ile sizlere hizmet veren Barok,  1979 yılında başlayan serüveni ile  müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.

hakkimizda-foother

beyaz yatak başlığı country özel tasarım guetta diamond

beyaz yatak başlığı country özel tasarım guetta diamond

tek kişilik country yatak başlığı guetta junior

tek kişilik country yatak başlığı guetta junior

beyaz eskitme yatak başı modelleri

beyaz eskitme yatak başı modelleri

Klasik yatak başlıkları – özel tasarım yatak başı modelleri bahçeşehir İstanbul.